.:: Ghost Board ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:: Ghost Board ::.

Hayalse Katili Bir İnsanın Cesedi Varmaz Hiçbir Kıyıya...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kadroda revizyon!

YazarMesaj
muratsermet
Süper Modertör
Süper Modertör
muratsermet

Erkek Mesaj Sayısı : 105
Nereden : Heryerden
Hobileriniz : pc karıştırmak, İşim gücüm FuTBoL, Hastasıyım forumun
Meslek : Pc KarıŞTırıCısSsSı

Kadroda revizyon! Empty
MesajKonu: Kadroda revizyon!   Kadroda revizyon! Icon_minitimePaz Ekim 14, 2007 10:33 am

Sağlam, kanatlarda revizyon yaparak, hızlı hücumlarla rakibe üstünlük sağlamayı planlıyor

Avrupa arenası ve ligde istediği havayı henüz yakalayamayan Beşiktaş’ta, teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Trabzonspor sınavına takımını değişik bir kadroyla çıkaracak. Milli maç için lige verilen aranın kendileri için ilaç gibi olduğunu kaydeden Sağlam, "Bu arada eksiklerimizi giderme fırsatı bulduk. Sezon başından beri oynadığımız maçların kasetlerini tekrar tekrar izledim. Hataları tespit ettim ve bunlardan dersler çıkardık. Trabzonspor maçıyla birlikte beyaz bir sayfa açacağız" diye konuştu.

Özellikle kanatlarda revizyon yapmayı planlayan Sağlam, defansın göbeğinde de İbrahim Toraman’ın üzerine titriyor. Bu oyuncudan defansı yönetmesini isteyen ve sol kanatta Tello, İbrahim Akın ikilisine şans tanıyarak rakip üzerinde etkili olmayı planlayan Sağlam, "İbrahim Üzülmez çok yıprandı. İbrahim Akın hem sprinter hem de defansa yönelik oynuyor. Trabzonspor bu bölgede çok etkili ve iyi isimlere sahip. Bordo mavili ekip karşısında daha atak olmamız gerek. Bu konuda İbrahim Akın’ın performansından memnunum ve onu ilk 11’de oynatacağım" dedi.
Sağ kanatta ise Burak Yılmaz’ın çabuk ve teknik oyunuyla göz doldurduğunu söyleyen Sağlam sözlerine şöyle devam etti: "Burak çok koşuyor ve enerjisiyle rakip defansı zorluyor. Sezona çok iyi hazırlandı. Fakat Serdar Özkan ile girdikleri önemli forma rekabeti ona olumlu yansıdı. Bu iki genç oyuncudan da yararlanmak istiyorum. Serdar Kurtuluş ve Ali Tandoğan’ı da hazır tutuyorum. Sağ kanatta alternatifim çok. Mehmet Yozgatlı da her an oynayacak şekilde hazır. Trabzonspor maçını iple çekiyoruz."

Kadroda revizyon!
1 sayfadaki 1 sayfası