.:: Ghost Board ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:: Ghost Board ::.

Hayalse Katili Bir İnsanın Cesedi Varmaz Hiçbir Kıyıya...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"OLYMPIAKOS'TAN TEKLİF ALDIM AMA..."

YazarMesaj
Scorpion83
Süper Modertör
Süper Modertör
Scorpion83

Erkek Mesaj Sayısı : 129
Nereden : Nereeye
Hobileriniz : Pc,futbol,basketbol,internet
Meslek : Öğrenci

"OLYMPIAKOS'TAN TEKLİF ALDIM AMA..." Empty
MesajKonu: "OLYMPIAKOS'TAN TEKLİF ALDIM AMA..."   "OLYMPIAKOS'TAN TEKLİF ALDIM AMA..." Icon_minitimeSalı Ekim 16, 2007 7:22 pm

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldız futbolcusu Roberto Carlos, sarı-lacivertli takımın Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde yer aldığı (G) Grubu'nu lider olarak tamamlayacağını iddia etti.

İstanbul'a gelen Yunanistan'ın Süper Sport kanalının muhabiri, Samandıra Tesisleri'nde ünlü futbolcu Roberto Carlos ile röportaj yaptı. Roberto Carlos, Fenerbahçe Kulübü'nün resmi internet sitesinde de yayınlanan röportajda, sarı-lacivertli takımın Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde grubundan lider olarak bir üst tura çıkacağını söyledi.

Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki şansını değerlendiren Roberto Carlos, şunları kaydetti:

''Şampiyonlar Ligi'nde çok iyi bir performans gösteriyoruz. Bu gruptan lider olarak çıkarız. Çünkü gruptaki hiçbir takım bizden bu performansı beklemiyordu. Şimdi onların işleri daha zor. Şampiyonlar Ligi'nde 108 maç oynadım. Biz ekip olarak iyi bir yoldayız diyebilirim.''

''TÜRKİYE'DEKİ İLGİDEN MEMNUNUM''

Fenerbahçe'ye transfer olmadan önce Yunanistan'dan da teklif aldığını belirten Roberto Carlos, ''Olympiakos'tan Rivaldo aracılığıyla transfer teklifi aldım, ama daha önceden Fenerbahçe'ye söz verdiğim için Türkiye'yi ve Fenerbahçe'yi tercih ettim'' dedi.

Türkiye'de bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Roberto Carlos, ''Büyük bir kulüpten, büyük bir kulübe transfer oldum. Türk halkı bana çok ilgi gösteriyor. Bu ilgiden çok memnunum. Futbolu burada bırakmak istiyorum'' diye konuştu.

Roberto Carlos, dışarıda Türkiye'ye göre topun oyunda kalma süresinin daha yüksek olduğunu savunarak, ''Türkiye'de sert bir futbol oynanıyor'' dedi.

Brezilyalı yıldız futbolcu, ayrıca 34 yaşında olmasına rağmen hala Brezilyalılar'dan bir şeyler öğrendiğini, çünkü Brezilyalılar'ın topla arasının çok iyi olduğunu kaydetti.
http://ksarikum.tr.cx

"OLYMPIAKOS'TAN TEKLİF ALDIM AMA..."
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-