.:: Ghost Board ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:: Ghost Board ::.

Hayalse Katili Bir İnsanın Cesedi Varmaz Hiçbir Kıyıya...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kan ve gözyaşı içinde büyüdü!

2 posters
YazarMesaj
muratsermet
Süper Modertör
Süper Modertör
muratsermet

Erkek Mesaj Sayısı : 105
Nereden : Heryerden
Hobileriniz : pc karıştırmak, İşim gücüm FuTBoL, Hastasıyım forumun
Meslek : Pc KarıŞTırıCısSsSı

Kan ve gözyaşı içinde büyüdü! Empty
MesajKonu: Kan ve gözyaşı içinde büyüdü!   Kan ve gözyaşı içinde büyüdü! Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 8:39 am

Cim Bom'un Roma'dan transferi Nonda, Galatasaray Dergisi'ne bomba gibi açıklamalarda bulundu

“Biz 'Nonda' denince, Monaco'da rakip defansı sırtına alıp taşıyan ve golünü atan forvet tarifi yapıyoruz futbol belleğimizde. Sen, o Nonda mısın?” sorusu üzerine adeta coşan tecrübeli futbolcu, “Evet, kendimi çok güçlü hissediyorum. Patlama, sürat benim doğuştan gelen özelliklerim” yanıtını verdi ve ekledi:

'Çok sıkıntı çektim'
“Geride bıraktığım sezonlarda bunlara bir de tecrübeyi ekledim. Yapmam gerekeni yapacağım. Nonda'nın kim olduğunu göstereceğim. Galatasaray, her zaman hedefleri olan bir kulüp. Lig, UEFA Kupası, Lig Kupası (Türkiye Kupası); tüm bunlara talip olan bir takımın parçası olmaya geldim. Yaşadığım sakatlıklar korkunçtu. Çok sıkıntı çektim. Ama kariyerimin o dönemini temizleyerek, yeni bir sayfa açtım önüme...”
Kan ve gözyaşı içinde büyüdü
Burundi; Afrika'nın doğusunda insanlarının silah sesleriyle yaşamaya mecbur edildiği bir ülke... Ülke 4 kuşaktır kan ve gözyaşı döküyor. Nonda'nın ailesi de hayatta kalabilmek için ülkeyi terk edenlerden... O, 9 çocuklu ailenin en küçüğü. Babası araba tamircisi. 1977 yılında Burundi'nin başkenti Bujumbura'da doğdu Shabani Nonda ve 1993'te, 16 yaşında Kongo'ya geldi; hayatı bir yıl içinde değişti. “Avrupa'ya gelene kadar kader, sonrası ise alın teri” diye tanımlıyor tecrübeli futbolcu, hayatının o dönemini.
Scorpion83
Süper Modertör
Süper Modertör
Scorpion83

Erkek Mesaj Sayısı : 129
Nereden : Nereeye
Hobileriniz : Pc,futbol,basketbol,internet
Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Kan ve gözyaşı içinde büyüdü!   Kan ve gözyaşı içinde büyüdü! Icon_minitimeÇarş. Ekim 03, 2007 5:41 pm

oo güzel paylaşım oldu sağol.
http://ksarikum.tr.cx
Scorpion83
Süper Modertör
Süper Modertör
Scorpion83

Erkek Mesaj Sayısı : 129
Nereden : Nereeye
Hobileriniz : Pc,futbol,basketbol,internet
Meslek : Öğrenci

MesajKonu: Geri: Kan ve gözyaşı içinde büyüdü!   Kan ve gözyaşı içinde büyüdü! Icon_minitimePerş. Ekim 04, 2007 5:14 pm

ii güzelde devamı nerde:D
http://ksarikum.tr.cx

Kan ve gözyaşı içinde büyüdü!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-