.:: Ghost Board ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:: Ghost Board ::.

Hayalse Katili Bir İnsanın Cesedi Varmaz Hiçbir Kıyıya...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"G.Saray hak etti"

YazarMesaj
muratsermet
Süper Modertör
Süper Modertör
muratsermet

Erkek Mesaj Sayısı : 105
Nereden : Heryerden
Hobileriniz : pc karıştırmak, İşim gücüm FuTBoL, Hastasıyım forumun
Meslek : Pc KarıŞTırıCısSsSı

"G.Saray hak etti" Empty
MesajKonu: "G.Saray hak etti"   "G.Saray hak etti" Icon_minitimeCuma Ekim 05, 2007 9:15 am

FC Sion Teknik Direktörü Alberto Bigon, maçı güçlü olan takımın kazandığını ifade ederek, ''Galatasaray gibi güçlü bir takıma kaybetmek utanç vesilesi değildir'' dedi.

Bigon, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında ''Galatasaray galibiyeti hak etti mi?'' sorusuna ''Evet'' yanıtını verirken, ''Galatasaray'ın fizik, taktik ve teknik olarak güçlü olduğunu biliyorduk, biz onlar hücuma kalktığında fırsatları değerlendirmek istedik. 2-0'a kadar oldukça gayretliydik, ama orta sahada ilk önemli top kaybımızda bizi cezalandırdılar ve sonra gerisi geldi. Bugün güçlü olan takımın kazandığına inanıyorum'' diye konuştu.

Bigon, hakem için ise ''Hayatımda gördüğüm en kötü hakemdi diyemem. Sadece fikir birliği içinde olmadığımız kararlar vardı, ben de buna tepki gösterdim'' yorumunu yaptı.

Bu geceki tek kabahatlerinin, oyuncularının çok iştahlı bir şekilde atak yapmak istemeleri olduğunu kaydeden Alberto Bigon,''Bence bugün oyunun defansif yönünü iyi yönetmeliydik. Oyuncularım saldırınca, rakibe geniş alanları bıraktık. Bugün başımızı istediğimiz gibi dik tutamadık, ama Galatasaray gibi güçlü bir takıma kaybetmek utanç vesilesi değildir'' diyerek sözlerini tamamladı.

"G.Saray hak etti"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-