.:: Ghost Board ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:: Ghost Board ::.

Hayalse Katili Bir İnsanın Cesedi Varmaz Hiçbir Kıyıya...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Futbolu burada bırakacağım.

YazarMesaj
Scorpion83
Süper Modertör
Süper Modertör
Scorpion83

Erkek Mesaj Sayısı : 129
Nereden : Nereeye
Hobileriniz : Pc,futbol,basketbol,internet
Meslek : Öğrenci

Futbolu burada bırakacağım. Empty
MesajKonu: Futbolu burada bırakacağım.   Futbolu burada bırakacağım. Icon_minitimeCuma Ekim 12, 2007 11:51 pm

FUTBOLU BURADA BIRAKACAĞIM!..

Futbolu burada bırakacağım. 34532_1_071011134944

Samandıra'daki tesislerde gerçekleştirilen antrenmandan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Roberto Carlos, herkese iyi bayramlar dileyerek başladığı konuşmasında ilk olarak, ülkeyi üzüntüye boğan şehitlere değinerek, ailelerine mesaj gönderdi.

Son günlerde gelişen bu olaylara kendilerinin de çok üzüldüğünü ifade eden Brezilyalı futbolcu, şunları söyledi:

''Son günlerde Türkiye'de gelişen üzüntülü bir olay var. Gerçekten bizler de çok üzüldük. Bu, dünyada, İspanya'da da gerçekleşiyor, masum insanlar hayatlarını kaybediyor. Şehit ailelerine başsağlığı diliyorum. Allah sabır versin. Bu tür durumlarda bütün ülke birlik, beraberlik içinde olmak zorunda. Acınızı çok iyi anlıyorum, ben de bunu hissediyorum.''

''FENERBAHÇE'DE FUTBOL KARİYERİMİ NOKTALAMAYI DÜŞÜNÜYORUM''-

Roberto Carlos, Fenerbahçe'de 3 yıl forma giyecek olmasının kendisini gururlandırdığını ifade etti.

Brezilya'da bir gazetede, Fenerbahçe yönetimiyle, futbolu bıraktıktan sonra teknik adam ve idareci olarak görev yapma konusunda anlaştığı yönünde haber çıktığı belirtilerek yöneltilen soruya, şu anda böyle bir şey olmadığını kaydederek yanıt veren Carlos, şöyle konuştu:

''Fenerbahçe'de futbol kariyerimi noktalamayı düşünüyorum. 2 artı 1 yıllık kontrat yapıldı. Bu 3 yıl sonunda otururuz konuşuruz, yönetimin düşünceleri, planları neler, benimkiler neler, karar veririz. Fenerbahçe'nin bana verdiği 3 yıl oynama şansı bile beni gururlandırıyor. Buna layık olmaya çalışıyorum. Elimden geleni yapacağım, yapıyorum da. Şu anlık aramızda bir görüşme olmadı. Şu an için futbol oynamak istiyorum zaten ve oynamak için de kendimi iyi hissediyorum.''

-KEZMAN İÇİN BASINDAN DESTEK İSTEDİ-

Brezilyalı futbolcu, ''Kezman içinde bulunduğu durumdan nasıl kurtulur'' şeklindeki soruya yanıtlarken de basından Sırp futbolcu için destek istedi.

Sürekli eleştirilmesinin Kezman'ın üzerinde baskı oluşturduğunu ifade eden Roberto Carlos, ''Burada basına büyük görev düşüyor. Siz biraz destek olsanız taraftar da destek olacak. Zaten biz çevresinde sürekli destek olmaya çalışıyoruz. Bu şekilde bulunduğu durumdan daha kolay çıkabilir. Sürekli eleştiri yaparak bir yere varamayız. Bu durumdan takım etkilenmiyor. Bugün beraber çalıştık, ben onu gayet iyi gördüm. Umarım bu durumları atlatacak'' şeklinde konuştu.

-''REAL MADRİD'DE BAŞARMIŞTIK''-

Turkcell Süper Lig'de sezona kötü başlayan Fenerbahçe'nin durumunu, geçen sezon formasını giydiği İspanya liginde Real Madrid'in durumuna benzeten Roberto Carlos, ''Real Madrid'de benzer durum gerçekleşti, bu durumdan kurtulmayı başarıp şampiyon olduk'' dedi.

İnsanların endişelendiğini, ancak buna gerek olmadığını anlatan Carlos, şöyle konuştu:

''İnsanlar endişeleniyor. Ama endişelenecek bir durum yok. Şampiyonlar Ligi'nde iyi bir durumdayız, lideriz. Keza ligde bazı talihiz puanlar kaybettik. İyi oynadığımız maçları galip bitiremedik. Bunu telafi edebilecek bir zaman var önümüzde. Lig daha uzun bir maraton. Bu süreçte bunun altından kalkabilecek bir takımız. Real Madrid'de benzer durum gerçekleşti. Bu durumdan kurtulmayı başarıp, şampiyon olmuştuk.''

-''İLK BEN 'KENARDA OTURABİLİRİM' DİYECEK BİR OYUNCUYUM''-

Roberto Carlos, Appiah tam olarak takıma döndüğünde bir yabancı oyuncunun yedek kalacağı anımsatılarak yöneltilen 'Yabancılar arasında böyle bir endişe var mı'' şeklindeki soruya şu yanıtı verdi:

''Bu öncelikle Zico'nun kararı. İstediği şekilde seçim yapabilir. Mesela ben bir maçta oynamamam gerektiği zaman veya böyle bir yabancı sorunu olduğu zaman parmağımı kaldırıp, 'İlk ben kenarda oturabilirim' diyecek oyunculardan biriyim. Bu anlayışa ve bilgiye sahibim. Hocamın kararlarına her zaman saygılıyım ve diğerlerinin de öyle olması gerekiyor.''

Brezilyalı futbolcu, vatandaşı Deivid'in yükselen grafiğinde bir katkısı olmadığını, Deivid'in iyi bir futbolcu olduğunu ve tecrübesiyle durumunu düzelttiğini sözlerine ekledi.
http://ksarikum.tr.cx

Futbolu burada bırakacağım.
1 sayfadaki 1 sayfası