.:: Ghost Board ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:: Ghost Board ::.

Hayalse Katili Bir İnsanın Cesedi Varmaz Hiçbir Kıyıya...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hasan Şaş'ın derdi!

YazarMesaj
muratsermet
Süper Modertör
Süper Modertör
muratsermet

Erkek Mesaj Sayısı : 105
Nereden : Heryerden
Hobileriniz : pc karıştırmak, İşim gücüm FuTBoL, Hastasıyım forumun
Meslek : Pc KarıŞTırıCısSsSı

Hasan Şaş'ın derdi! Empty
MesajKonu: Hasan Şaş'ın derdi!   Hasan Şaş'ın derdi! Icon_minitimePaz Ekim 14, 2007 10:26 am

Yıldız oyuncumuz "Galatasaray sevdam yüzünden acılar içinde oynuyorum ama artık dayanacak gücüm kalmadı" dedi

Galatasaray’da oynadığı futboldan çok saha içindeki tavırlarıyla kendisinden söz ettiren ve hırçınlığıyla zaman zaman hedef adam haline gelen Hasan Şaş, dertli mi dertli. En formda olduğu dönemlerde bile yedek kulübesine mahkum olan yıldız futbolcu bel ağrıları nedeniyle gerçek gücünü gösterememekten yakındı. Sürekli tedaviye giden ve takımdan ayrı kalan Hasan Şaş’ın bu durumu teknik direktör Karl Heinz Feldkamp’ı da kara kara düşündürüyor.

Formamı kaybettim
Futbol hayatında büyük başarılar yaşadığını belirten Hasan Şaş, "58 kez ay yıldızlı formayı giydim. Bunun 47’si A Milli. Dünya üçüncülüğü gururunu yaşadım. Galatasaray forması altında şampiyonluklar gördüm. UEFA Kupası’nı havaya kaldırdım. Futbol hayatımın zirvesinde olduğum dönemler içerisinde de çok sakatlıklar yaşadım ama hiç birisi bana bu kadar çektirmedi. Bel ağrıları yüzünden, kulübeye mahkum oldum, formamı kaybettim. G.Saray sevdası yüzünden acılar içinde oynadım. Artık dayanacak gücüm kalmadı" dedi.
İlacımı biliyorum
Ağrılarının zaman zaman şiddetli boyutlara ulaştığını da sözlerine ekleyen tecrübeli futbolcu, "10 yıldır bu ağrıları çekiyorum. Artık bu rahatsızlıkla arkadaş gibi oldum. Onunla birlikte yaşıyorum. Önceden kalma olduğu için de kendimi nasıl rahatlatacağımı bildiğim için bol bol istirahat ediyorum. Benim ilacım bu. Bu durumda da olan bana oluyor. Tam form tuttuğum dönemde, belimdeki arıza yüzünden takıma giremiyorum. Kenarda oturmak bana acı veriyor.
Zorlanıyorum
Hareketli bir futbolcu olduğum için de idmanlarda bu yüzden istediklerimi zaman zaman yapamıyorum. Ters çalım atmayı severim. Bunu da çok iyi beceririm ama son dönemlerde kıvraklığımı kaybettim. Sert hareketler bana pahalıya mal oluyor. Konyaspor ile oynadığımız maçta da iyiydim. Havamı bulmuştum. Ama, belimdeki ağrı nüksedince mecburen oyunden çıkmak zorunda kaldım. Hocam da bu durumdan rahatsız. Ancak, beni oyundan çıkardığında herkes şaşırdı. Oysaki ben istemiştim. Şimdi iyiyim ve tekrar formama kavuşacağım günü iple çekiyorum" diye konuştu.

Hasan Şaş'ın derdi!
1 sayfadaki 1 sayfası