.:: Ghost Board ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:: Ghost Board ::.

Hayalse Katili Bir İnsanın Cesedi Varmaz Hiçbir Kıyıya...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Kalenin boyutlarını ölçtüm"

YazarMesaj
muratsermet
Süper Modertör
Süper Modertör
muratsermet

Erkek Mesaj Sayısı : 105
Nereden : Heryerden
Hobileriniz : pc karıştırmak, İşim gücüm FuTBoL, Hastasıyım forumun
Meslek : Pc KarıŞTırıCısSsSı

"Kalenin boyutlarını ölçtüm" Empty
MesajKonu: "Kalenin boyutlarını ölçtüm"   "Kalenin boyutlarını ölçtüm" Icon_minitimePerş. Ekim 04, 2007 10:03 am

Hafta başında yaptığı açıklamalarla gerginlik yaratan Sion Kulübü Başkanı Christian Constantin, hızını alamadan ortamı germeye devam ediyor... İsviçre ekibinin başkanı, soyunma odalarını kontrol etmek için gaz dedektörü getireceğine dair çıkan haberlerle ilgili "Gaz dedektörü getirmedim, ama kalelerin boyutlarını ölçtüm. Normal ölçütteler" dedi. Çekinerek ayak bastığı Ali Sami Yen Stadı’nda basın toplantısı düzenleyen Constantin, aldıkları güvenlik tedbirleriyle ilgili de şunları kaydetti:

Önlemler aşırı değil
"Aldığımız tedbirler kesinlikle Galatasaray ve İstanbul’a yönelik değildir. Yıllardır Avrupa Kupası deplasmanlarında aynı tedbirleri alıyoruz. Kendimize göre aldığımız güvenlik önlemleri var. Bir aşçı ile yola çıkmamız normal. Takımın rahat etmesi lazım. Rahat etmesi için öncelikle gereklerden biri, alıştıkları mutfaktan beslenmeleri. Bu yüzden güvenlik önlemlerinin aşırı olmadığını düşünüyorum."
Daha önce, "Olay çıkarsa takımı sahadan çekerim" şeklindeki demecinin hatırlatılması üzerine Canstantin, "O demecimde, ’1988 yılında G.Saray’ın N.Xamax ile oynadığı maçtaki olaylar tekrarlanırsa ne yaparsınız?’ diye soruldu, ben de ’takımı sahadan çekerim’ diye yanıtladım" karşılığını verdi.

"Kalenin boyutlarını ölçtüm"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "G.Saray hak etti"